Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo VPIS OTROK NOVINCEV za šolsko leto 2017/2018

potekal vsak delovni dan, od 6. do 17. marca 2017, med 8. in 15. uro,

na upravi vrtca, Kajuhova ulica 5, Celje.

Vlogo za vpis otroka novinca lahko oddate samo v enega izmed javnih vrtcev v Mestni občini Celje.

Vlogo oddate:

• starši, ki otroka prvič vpisujete v vrtec,
  • starši otroka, ki se nahaja na centralnem čakalnem seznamu, ker zanj niste dobili mesta v vrtcu v šolskem letu 2016/2017,
  • starši otroka, ki ste vlogo oddali po zaključenem javnem vpisu, ki je potekal marca 2016 (otrok ni na centralnem čakalnem seznamu, pač pa na evidenčnem seznamu vrtca).

Vloga za vpis je na voljo na spletni strani tukaj in na upravi vrtca od ponedeljka, 6. 3. 2017.

Prosimo, da poleg vloge za vpis izpolnite tudi točkovnik, kateremu je potrebno priložiti naslednja dokazila:

• zaposleni – potrdilo o zaposlitvi (z žigom in podpisom delodajalca na marec 2017),
  • samostojni podjetniki – izpis iz Poslovnega registra Slovenije, marec 2017,
  • študenti – zadnje potrdilo o vpisu za šol. leto 2016/2017,
  • v primeru invalidnosti enega izmed družinskih članov, pa priložite odločbo pristojne institucije.

Starši lahko vpis opravite osebno na upravi vrtca, Kajuhova ulica 5 ali pa vlogo z dokazili pošljete po pošti. Vlog ne pošiljajte po e-pošti.

Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost najmanj enajst mesecev, če starši ne uveljavljajo več pravic do starševskega dopusta v obliki polne odsotnosti z dela.
POMEMBNO
Starši, katerih otrok že obiskuje Vrtec Zarja ali Vrtec Tončke Čečeve in želite otroka vključiti v Vrtec Anice Černejeve, ne oddate Vloge za novince, temveč na vlogi za stare varovance za š. l. 2017/18 (dobite jo pri otrokovi vzgojiteljici) le označite želeni vrtec in vpišite enoto.

Veselimo se srečanja z vami.

Ravnateljica Vanja Krašovic