Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da smo danes, petek, 19. 8. 2016, poslali na vaše osebne naslove vabila za prve roditeljske sestanke, ki so načrtovani:

v torek, 30. 8. 2016 (enota Mavrica in enota Luna) in

v sredo, 31. 8. 2016 (enota Sonce in enota Hribček).

Na roditeljskem sestanku boste starši otrok novincev dobili podrobne informacije, povezane s prvim vstopom otroka v vrtec ter se seznanili z vzgojno-izobraževalnim delom in organizacijskimi posebnostmi vrtca.

Roditeljski sestanek je namenjen staršem, zato vas prosimo, da se ga udeležite brez otrok.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na tel. številko 03/428 64 70 ali 428 64 50.

Točen termin sestanka oddelka, v katerem je vaš otrok, je zapisan na vabilu, ki ga boste prejeli. Ker imate nekateri v vrtec vpisanih več otrok, smo skušali temu prilagoditi tudi termine sestankov, kar nam je v večini primerov uspelo, ne pa v vseh, zato prosimo za razumevanje.