V torek, 19.4.2016, je v Narodnem domu Celje potekala slavnostna prireditev ob 60-letnici vrtca Anice Černejeve.

Na prireditvi so nastopali otroci najstarejših skupin s strokovnimi delavkami in starši. Prireditev so skupaj z vzgojiteljico Simono Teršek simpatično povezovali otroci, ki so nas najprej popeljali na obisk v enoto Hribček, nato v enoti Mavrica in Sonce, na koncu pa smo skupaj obiskali še enoto Luna.

Na prireditvi so bile poleg ravnateljice vrtca Vanje Krašovic, slavnostne govorke tudi podžupanja Mestne občine Celje, mag. Darja Turk ter bivši ravnateljici vrtca Ana Četkovič Vodovnik  in Ana Potočnik.

Nekaj utrinkov s prireditve si lahko ogledate na spodnjih fotografijah:

IMG_5577

IMG_5706

IMG_5599

IMG_5607

IMG_5614

IMG_5633

IMG_5643

IMG_5692

Posnetek, ki ga je ob praznovanju vrtca pripravila Televizija Celje, pa si lahko ogledate na spodnji povezavi: