STAVKA ZAPOSLENIH V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU

Spoštovani starši!

V sredo, 14. 2. 2018, bo v našem vrtcu izvedena stavka, ki je bila izglasovana v podporo prizadevanjem po ustreznejšem vrednotenju dela zaposlenih v vzgoji in izobraževanju. Zahvaljujemo se vam za izkazano podporo našim prizadevanjem, ki ste jo pokazali na način, da ste na dan napovedane stavke bivanje za vašega otroka organizirali v domačem okolju.

Družinam, ki pa ste nam sporočile, da boste v sredo pripeljali otroka v vrtec, sporočamo organizacijo, ki je narejena na osnovi prijavljenih otrok.

Enota Mavrica

Enota bo odprta v rednem poslovnem času; oddelki bodo združeni.

Z otroki bodo strokovne delavke matične enote.

Enota Luna

Enota bo zaprta, za prijavljene otroke bomo organizirali varstvo v enoti Mavrica, Čopova ulica, ki je odprta v rednem poslovalnem času. Z otroki bodo strokovne delavke matične enote.

Enota Sonce

Enota bo zaprta, za prijavljene otroke pa bomo organizirali varstvo v enoti Mavrica, Čopova ulica, ki je odprta v rednem poslovalnem času. Z otroki bodo strokovne delavke matične enote.

Enota Hribček

Enota bo zaprta, za prijavljene otroke pa bomo organizirali varstvo v enoti Mavrica, Čopova ulica, ki je odprta v rednem poslovalnem času. Z otroki bo strokovna delavka matične enote.

Za prijavljene otroke bomo organizirali varstvo v enoti Mavrica, Čopova ulica 21 – vstop v vrtec bo z igrišča vrtca.

Opravičujemo se vam za nastale nevšečnosti in vas prosimo za podporo ter razumevanje.

Vanja Krašovic,