Mesec marec je že za nami… Kaj zanimivega se je dogajalo pri nas v vrtcu, pa si lahko pogledate v spodnjem prispevku.

Otroci 1. starostnega obdobja so si ogledali predstavo »Radi – radi«, ki jo je izvedla akademska igralka Andreja Stare – predstava je bila načrtovana v okviru programa Sklada vrtca.

V petek, 24.3.2017, so vse enote našega vrtca, aktivno sodelovale v akciji »Spomladansko čiščenja okolja v Mestni občini Celje«. Skupaj z otroki smo očistili igrišče. Namen sodelovanja je razvijati pri otrocih in odraslih odgovoren odnos do okolja.

V petek, 31.3.2017, pa smo praznovali 61. rojstni dan našega vrtca, ki ga uradno praznujemo 1.4. Otroci so spoznavali pesnico Anico Černejevo in njena dela. Dejavnosti smo obogatili z likovnim in glasbenim ustvarjanjem, pripravili smo prireditev in razstavo likovnih del ter misli otrok. Naše kuharice pa so za vsako skupino spekle slastno torto.

Likovni izdelki ob praznovanju rojstnega dne vrtca:

MIA ROJC, 4 leta

MANCA RAVNAK, 5let

In kaj so otroci zaželeli našemu vrtcu?

Vitjan: »Jaz si želim, da bi se imel vrtec lepo in da bi imel tortico«.

Jurij: »Da vsak dan uživa, da mu je vsak dan lepo, tudi ko so otroci v vrtcu«.

Čarna: »Vrtcu bi kupila igrače in veliko liziko, pa barvice in pobarvanko«.

Sara: »Da bi šli v telovadnico in bi telovadili za rojstni dan«.

Julija: »Vse najboljše vrtec Anice Černejeve«.